2012 m. birželio 15 d.

Akimirkos birželį

Trumputės akimirkos, mažučiai dalykai, kurie pagyvina dienas, pradžiugina ir neleidžia nuobodžiauti.

Valgomos:
 • Uogos ir vaisiai. Atrodo ištisą amžinybę laukiau braškių sezono pradžios. Ir nors kainos vis dar kandžiojasi, bet bent jau kvepia jos taip kaip turi kvepėti braškės. Dar priedo turguje prigriebiau pusę kilogramo trešnių ir prekybos centre nukainuotų abrikosų ir persikų, o nuo palangės nukėliau gimtadienio proga gautą ananasą. Išėjo tobuli pusryčiai, priešpiečiai, dvi vakarienės ir dar liko. Vasara :)
 • Vegetariški avinžirnių kepsniukai - geriausias mėnesio atradimas. Tiksliau pati idėja, kad falafeliai gali turėti mėsainio bandelės formą ir funkcijas. Jau išbandžiau bent keturias versijas: su daržovėm, lašiša, kiaušiniu, garstyčiom ir pan. Galimybės beribės! Sudie, išpūstos McDonald's bandelės, niekas jūsų nepasiilgs.
 • Pure Vegetarian by Lakshmi blogas vilioja įmantriais netikėtais deriniais ir tobulomis tobulomis maisto kompozicijomis ir dar tobulesnėmis jų nuotraukomis. Jei mano asmeninė virėja (na, žinot, ta, kurią turėsiu sapnuose laimėjus loteriją) man gamintų tokius patiekalus, aš visiškai laisvai tapčiau aktyviausia PETA nare.
 •  Nepakartojamą jausmą sukeliantys vaizdo klipaiKitchen Vignettes. Kažkas yra pasakęs, kad nieko nėra labiau raminančio, kaip žiūrėti į gaminamą maistą. Taip kad šie vaizdeliai yra mano terapija. Įdomiai nufilmuota (nors man visada patinka filmukai DSLR), gražiai sudėliota, parinkta puikiai tinkanti muzika. Tikrai ramina.
Mažiau valgomos:
 • Jau kelintą savaitę nenustojantis skambėti naujasis John Mayer albumas Born and Raised. Lengvas kantri ir roko stilių mišinys su tik jam būdinga liūdnumo gaidele. Nepriklausomai nuo to, kad man arčiau širdies Continuum ir Try bliuzrokas, iš internetinės parduotuvės sulaukusi naujojo albumo materialios versijos pusvalandį šokinėjau iš laimės - fangirl sindromas.
 • Baigiau skaityti Lou Schuler (ir kt.) knygą The New Rules of Lifting for Women. Tsakant, moterys iš virtuvės keliasi į štanginę! Tikrai gera knyga, įtikinanti maža kardio treniruočių įtaka svoriui, parašyta su humoru ir pavyzdžiais. Pavyzdinė treniruočių programa ir detalus kiekvieno pratimo paaiškinimas vilioja, bet aš savo dviračių aerobikos (=spinning) pamokų dar neatsisakau.
 • Atostogų savaitę mane nudžiuginę kino pavasaryje rodytas argentiniečių Sidewalls (Medianeras) ir amerikiečių The Art of Getting By bei Like Crazy filmai. Argentinos kūrinys puikiai iliustruoja teoriją, kad kuo didesnis miestas, tuo žmogus jaučiasi vienišesnis. Antrasis filmas pasakoja apie mokyklą baigiančių paauglių meilės istoriją, bet kažkaip visai nebanaliai. Na, o Like Crazy šiais visuotinės migracijos laikais paliečia gan aktualią temą - draugystę, meilę per atstumą ir sunkumus, su kuriais tenka susidurti, norint, kad ta geresnioji puselė visada būtų šalia.

3 komentarai:

 1. o sportas Voriukui ir nesvetimas ir literatūra į sporto temą :) Yey! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. woohoo, kaip smagu, kad ne aš viena! Internetas iškart nebe toks baugus pasidaro :)

   Panaikinti
 2. aš tylomis ir pasidžiaugiu, kad kažkas žino, kas tas sportas, kas yra paleo, glutein'as ar kad cukrus nėr gėris (hehe įraše viename buvo, kad atsisakei, nžn kaip dabar:)) ir t.t :D

  AtsakytiPanaikinti