2012 m. balandžio 25 d.

Zoologijos sodas

Žinot, ką daro rygiečiai, kai lauke geras oras, šviečia saulutė ir norisi į lauką? Pasiima savo pikniko krepšelius ir keliauja į zoologijos sodą. Daug vietos, žaluma, gyvūnai... 
Deja, savaitgalį lankiausi Kaune, o ne Rygoje. Išpuolus puikiam orui taip norėjosi pasiganyti po kokias gražias vieteles, o botanikos sodas vis dar pustuštis ir popilkis. Pasirodo ir nemažai kauniečių turėjo panašių norų, nes privažiavus prie zoologijos sodo mus pasitiko Akropolio stovėjimo aikštutės lygio mašinų kiekis. Norėčiau papasakoti, kaip buvo smagu ir gražu, bet... po zoologijos sodą vaikščiojau skaudančia širdute. Mažulyčiai purvini narvai, aptrupėjusios sienos, baltoji meška, metai iš metų tebekartojanti tuos pačius judesius, ponis, baisingai persigandęs jo atėjusių pažiūrėti žmonių, zebras, liūdnai stovintis kampe, apipešiota serganti papūga, ruoniukas, sukantis ratus lyg ir atnaujintame, bet tokiame nedidukame baseinėlyje. Skaudu žiūrėti į taip kankinamus gyvūnėlius. Viliuosi, kad kitąmet apsilankius viskas eis tik į gera.

3 komentarai:

 1. O Rygos zoologijos sode teko lankytis? Kažin, kaip ten reikalai, Kauno zoologijos sodas tikrai liūdnai nuteikia... Skaičiau, kad Rygos zoologijos sode nuo birželio pradžios iki vasaros pabaigos bus "Feed animals" dienos, kuomet lankytojai galės maitinti gyvūnus. :) Skamba smagiai, jei tie gyvūnai ten yra laimingi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne, Rygos zoologijos sode neteko lankytis, bet bendradarbė su vaikais kasmet važiuoja, tai vis pasakoja, kaip ten gražu ir smagu. Labai labai norėčiau nuvažiuot, gal reiks kurį vasaros savaitgalį nukeliaut (juo labiau man iš Panevėžio iki Rygos tiek pat, kiek iki Vilniaus, tai kodėl gi ne).

   Panaikinti
  2. Tada labau lauksiu pasakojimo ir įspūdžių :) Ir pati norėčiau kada ten nulėkti, bet dabar ką tik buvom Rygoj, tai matyt kiti miestai bus prioritetiniai artimiausiose kelionėse. :)

   Panaikinti