2012 m. gegužės 14 d.

Striptizo ereliai

Striptizo ereliai, 2008, "Domino" teatras, režisierius Arkadiusz Jakubik.

Po beveik ketverių metų nuo premjeros pradžios pagaliau ir man atėjo proga pamatyti taip visų išgirtus erelius. Prisipažinsiu, nemėgstu "Domino" teatro dėl jų komercializmo ir podažniai kepamų naujų spektaklių kiekio. Man norisi meno, kur aktoriai siektų žiūrovą papirkti savo tobula vaidyba, o ne banaliais juokeliais. Bet kartais reikia ir pastarųjų. Tiesa, "Domino" kiek nuvylė ir tuo, kad likus kelioms dienoms iki suplanuoto spektaklio, jį atidėjo visam mėnesiui ir iš penktadienio perkėlė į sekmadienį, Motinos dieną. Keistas vadybininkų sprendimas, bet negi ginčysies. Pritrūkau ir programėlių ar bent kažkokios informacijos apie aktorius, režisierių, premjeros datą, na, tokių, man atrodytų, elementarių dalykų. "Domino" teatras turbūt juos laiko atgyvena ir net savo internetiniame puslapyje nepateikia reikiamos informacijos. 
Na, o pats spektaklis... Dėkui TV3 ir jų suvalkietiškam pasirinkimui per šventes visada rodyti tą pačią programą ir filmus, tikriausiai Lietuvoje jau nebėra žmonių, nemačiusių The Full Monty filmo, pagal kurį Striptizo ereliai ir pastatyti. Daugiau mažiau. Algirdas Dainavičius, Irmantas Bačelis, Darius Petkevičius, Juozas Gaižauskas vaidina neblogai, tačiau juos užgožia spalvingasis Gytis Ivanauskas. Ir "užgožia" čia per silpnai pasakyta. Kaip kolega išsireiškė, su Gyčiu spektakliai visada one man show patampa. Nors aukštakulniais Gytis vaikšto tobulai.
Rekomenduočiau visiems Šapro lygio juokų mėgėjams, pavargusiems nuo rimtų spektaklių ir turintiems pakankamai kantrybės, nes 3 val. trukmės spektaklį išsėdėti jos prireiks. (Mieli vyrai, o jūs nieko neprarasit, jei po pirmos dalies keliausit namo, nes antroje dalyje juokinga nebebus, o į visai rimtai nusirenginėjančius vyrus pažiūrėti galės jūsų brangiosios).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą